PDF Tisk Email

Deep draining je specifický masážní způsob terapeutické intervence s cílem přímé práce na tzv. charakterovém pancíři, což jsou individuálně specifická místa chronických svalových stažení nebo tkáňových změn korespondujících na psychické rovině s osobnostními charakteristikami daného jedince.

 

Deep draining je tělesným ekvivalentem psychoanalýzy, jeho cílem je změnit neurotické držení těla a s ním spojený režim dýchání. Obzvlášť pracuje s úlekovým reflexem, při uvolnění dochází k narovnání těla a uvolnění přirozeného dýchání. Můžou probíhat silné emoční otřesy a zásadní psychická traumata můžou přijít do vědomí a tam se zpracovají.

 

Terapeut pracuje na různých tělesných úrovních, od povrchu kostí až k auře. Obzvláštní důraz je kladen na odstraňování stresových hormonů v tělesných tekutinách a ve vazivu ve spojení s prací na fyzické a energetické úrovni.

 

Deep draining je vhodný pro klienty, kteří pracují v pomáhajících profesích, pro klienty zvyklé na hlubší práci se sebou, pro klienty,kteří docházejí na psychoterapii. Na výběr je mnoho terapeutických technik, které se vždy uzpůsobí aktuálním potřebám klienta.

 

Příklady masáží deep draining

Masáž Emptying

Masáž pro zmírnění bolesti - symptomatická masáž

Masáž na vazivu

Masáže se šokovými impulsy

Práce s dechem

Práce s aurou

Masáže segmentů

Rozdělování energie

 

 

 

Kvalitní přírodní kosmetika pro každého.